Я дуже переживала замовляти через інтернет... найбільше боялась, що не вгадаю з розміром. Але даремно хвилювалась, босоніжки сіли просто ідеально!!! Легенькі, м’які, на нозі дуже приємні. Нубук справді м’якенький, ніде не тисне і не натирає, навіть після довшої прогулянки. Коли відкрила посилку, вони мені ще більше сподобались, ніж на фото.. Дуже рада, що замовила, ношу тепер із задоволенням ❤️
днів